Ім'я: Юлія
Дата: 04.10.2024
Дуже рекомендую хірурга Дмитра Анатоліойвича. Рекомендацією
поділилися подруга. Результат супер, дуже задоволена. Тому
рекомендую лікаря від щирого серця.
Ім'я: Людмила
Дата: 28.11.2024
Залишилась задоволеною візитом в цю стоматологію. Мені дуже
зручно, бо недалеко від дому, чистку зубів провели на найвищому
рівні, лікар дуже уважний і обережно все робить. Персонал клініки
дуже привітний, запропонували каву, а зараз холодно, тому це дуже
доречно. Однозначно буду і надалі сюди звертатись.
Ім'я: Максим
Дата: 15.12.2024
Дуже гарна клініка. Лікував тут зуб і дуже задоволений. Чисто, охайно,
привітний персонал. Лікар дуже уважний і обережно все робить,
періодично запитуючи про відчуття.
.
Ім'я: Ольга Миколаївна
Дата: 21.02.2025
Склались лише позитивні враження від відвідування цієї стоматологічної
клініки. Прийшла на видалення зуба мудрості і вся тряслась від страху,
бо начиталась в інтернеті страшилок. Але лікар мені все пояснив
докладно і заспокоїв. Мені зробили анестезію і я не відчувала зовсім
болю чи дискомфорту. Все пройшло чудово. Дякую за чудово виконану роботу.
Ім'я: Богдан
Дата: 30.05.2025
Гарна клініка з привітним персоналом і адекватними цінами. Мою
проблему вирішили швидко і мені було максимально комфортно під
час лікування зубів. Ціни не завищені, що дуже приємно.